logo
            EN    UA  
     Unicorn College > Život na UC
    Život na UC
header_line.png
right-menu_bottom-line.png
Život na Unicorn College
Na Unicorn College se sami přesvědčíte, že vysoká škole není stále jen o učení a povinnostech. Na škole se potkáte s řadou zajímavých lidí, pedagogů, studentů, se kterými budete často řešit spoustu společných úkolů, výběrových projektů a týmových workshopů. V průběhu roku pořádáme ve spolupráci s Unicornem celou řadu mimoškolních akcí, které jsou určeny pro studenty nebo se do nich studenti spolu s kamarády či blízkými mohou zapojit.
Na jaře, ale i na podzim jsou kromě řady sportovních aktivit a turnajů, pravidelně plánovány oblíbené Výlety s Vladimírem. Společně účastníci jezdí autobusem Red Monster po zajímavostech celé České republiky (historických, technických či přírodních). Na jaře se naši studenti pravidelně účastní soutěže Vigour Rider. Jedná se o automobilovou orientační soutěž, kde se pomocí jednoduchých itinerářů a úkolů na trati účastníci snaží dostat ze startu do cíle. Vždy před Vánoci pořádáme Christmas Soirée, nebo-li vánoční večírek, jehož součástí je veřejné bruslení na zimním stadionu a následně koncert některé ze známých českých kapel.
Pro mimopražské studenty máme připravenu možnost využít ubytování na vysokoškolských kolejí na Jarově, Chodově nebo Strahově.