logo
            EN    UA  
     Unicorn College > Život na UC > Rozhovory
    Rozhovory
header_line.png
right-menu_bottom-line.png
Zjistěte, kteří lidé na Unicorn College působí, ať už to jsou odborníci z praxe, vyučující, management školy nebo studenti či absolventi, z trošku jiného úhlu pohledu.
    Společné projekty studentů a vyučujících
header_line.png
Oldřich Hanuš
Jan Čadil
Oldřich Hanuš je absolventem Unicorn College a současně řídí projekt výroby učebnice Mikroekonomie pro iBooks. Jan Čadil, pedagog mikroekonomie a makroekonomie, odborně garantuje tuto učebnici.  
Ladislav Stratil
Jerome Dumetz
Naši studenti mají možnost pracovat na mezinárodních výzkumných projektech. V rozhovoru se studentem Ladislavem Stratilem a našim pedagogem Jeromem Dumetzem Vám představíme projekt z oblasti cross-cultural managementu.
    Studenti a absolventi
header_line.png
V zimním semestru jsme na Unicorn College přijali 5 zahraničních studentů v rámci programu Erasmus a to 3 z Německa a 2 ze Slovinska. Pojďte si přečíst, jaké jsou jejich první dojmy z Prahy.
V červnu navštívil náš student, Igor Šverma, světoznámou University of Oxford a University of Cambridge a později zavítal i do CERNu. Jak se mu to podařilo si přečtěte v našem článku.
Prvním studentem, který odjel na studijní pobyt na partnerskou univerzitu na Kypru, je Patrik Vlnas. Jelikož mu do konce studijního pobytu zbývá ještě několik týdnů, máme od něj aktuální zprávy z místa činu.
Unicorn College používá vlastní školní systém +4U vyvíjený v holdingu Unicorn a.s. Aby vše fungovalo správně, stojí za tím dvoučlenný tým, který se skládá z absolventa a studenta Unicorn College. Přečtěte si, jak se studenti mohou zapojit do chodu školy.
Studentka Simona Benedetti v tuto chvíli studuje na naší partnerské univerzitě The Hague University of Applied Sciences. Na tuto univerzitu odjela studovat v rámci programu Erasmus.
huyen-do-thu.png
Slečna Huyen Do Thu se v roce 1987 narodila v hlavním městě Hanoj ve Vietnamu. Od roku 1992 žije v České republice, do které se přestěhovala se svými rodiči. Právě díky svému původu se začala zajímat o vízovou politiku.
simon-prochazka.png
Na konci roku 2012 jsme nabídli studentům zúčastnit se školení od společnosti Apple - Final Cut X Training. Final Cut Pro X je revoluční aplikace pro úpravu videa. Šimon Procházka se ho zúčastnil a úspěšně absolvoval.
katerina-bartosova.png
Slečna Kateřina Bartošová strávila zimní semestr 2012/213 ve Francii. Požádali jsme ji, zda by se s námi nepodělila o své zkušenosti. Pojďme se s ní podívat do Marseille!
David Lenc
Přečtěte si, jak David Lenc zvládá své studium a skvělé sportovní výsledky.
David Horsák
David Horsák je naším absolventem a současně zakladatelem projektu Artvader's Artvasion.
Vratislav Kalenda
Filip Procházka
Vratislav Kalenda a Filip Procházka jsou studenty Unicorn College, kteří v rámci výuky vyvinuli mobilní aplikaci pro self testy v technologii iOS. Díky nim mohou studenti studovat opravdu kdekoli.
Oldřich Hanuš
Oldřich Hanuš je našim absolventem, který již během svého studia získal práci na Unicorn College jako správce počítačů a je platným členem našeho týmu. Olda se s námi podělil o zkušenosti ze svého začátku na Unicorn College a o to, jak získal svou nynější pozici.
Petr Klika
Od akademického roku 2010/11 nabízí Unicorn College svým studentům studijní stáže v zahraničí v rámci programu Erasmus. Přichystali jsme pro vás krátký rozhovor s Petrem, který jako první studoval v rámci programu Erasmus na škole Laurea University of Applied Sciences ve Finsku.
    Vyučující
header_line.png
Pavel Bory pracuje na pozici Senior Developer v Unicorn Systems a současně vyučuje na Unicorn College. Jeho kariéra ovšem započala již při jeho studiu na Unicorn College.
Pan Marek Tesař, vynikající vyučující matematiky, se s námi podělil o jeho zkušenosti se získáním prestižní práce v Google.
kucera.png
Pan Ondřej Kučera je jedním z našich vyučujících na katedře IT, který současně působí jako softwarový architekt ve společnosti Unicorn.
Miroslav Žďárský
Pan Miroslav Žďárský je jedním z řady IT specialistů, kteří působí na Unicorn College. Přečtěte si s ním zajímavý rozhovor.
Jan Čadil
Pan Jan Čadil je jednou z klíčových osobností na Unicorn College. Přečtěte si, proč si vybral zrovna Unicorn College, jaké má záliby a mnoho dalších informací.